SUPERCROSS W ATLAS ARENIE

Pozostałe wydarzenia:

Supercross – King of Poland w Łodzi!

Pierwsze historyczne zawody sportów motorowych rozegrane zostaną 15 października w łódzkiej Atlas Arenie! W tym formacie zawodów swój udział zapowiedzieli zawodnicy z całej Europy, USA i Australii. A tor zostanie przygotowany przez Freddy'ego Verherstraetena!

Supercross to niezwykle popularny sport, bijący rekordy popularności w USA. Od lat także w Europie organizuje się wielkie wydarzenia tego formatu, na których można zobaczyć największe nazwiska tej dyscypliny. Najpopularniejści to SX Paris Bercy i SX Dortmund. Supercross w Dortmundzie ma już swoją trzydziestotrzyletnią tradycję, natomiast paryska edycja wyścigów crossowych jest o rok starsza.

W Polsce historia Supercrossu w Polsce właśnie się tworzy! Organizatorem Supercross King of The Poland jest  agencja Sportainment, która niejednokrotnie pokazała polskim kibicom motosport w najlepszej odsłonie! Tor zaprojektowany przez Freddy’ego Verherstraetena, który jest asem w tej dziedzinie i tworzył tory na całym świecie, dostarczy wielu emocji zawodnikom, ale przede wszystkim widzom. Dewizą Freddy'ego jest hasło: „ma być bezpiecznie, ale show musi być spektakularne”. 

Zainteresowanie zawodników z zagranicy uczestnictwem w Supercoss King of Poland jest ogromne, walka o zwycięstwo będzie niezwykle zacięta! Poza głównymi yścigami rozegrane zostaną także klasy tylko dla polskich zawodników.

Dodatkowo, dla widzów szykowana jest niespodzianka!

Wszystkich fanów motocyklowych atrakcji w czasie zawodów zapraszamy do naszych komfortowych  apartamentów w Łodzi, które znajdują się jedynie 10 minut od hali Atlas Arena! U nas po adrenalinie spowodowanej występami motocyklowymi znajdziesz najlepsze noclegi w Łodzi! A poranek ze smacznym śniadaniem da Ci energię na kolejny dzień!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij