Najlepsze eventy w Atlas Arenie w Łodzi!

Pozostałe wydarzenia:

Pierwsza połowa roku 2018 obfituje w niezwykle ciekawe wydarzenia organizowane w hali Atlas Arena - wybraliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, sprawdźcie!

Depeche Mode 

Już 9 lutego do Atlas Areny zawita jeden z najbardziej charyzmatycznych zespołów świata - Depeche Mode. Muzycy zagrają koncert w Łodzi w ramach trasy Global Spirit Tour, która promuje album Spirit. Tegoroczna trasa koncertowa jest osiemnastą trasą w karierze zespołu, pierwszą od trzech lat. Jesteśmy przekonani, że koncert ten będzie niezapomnianym widowiskiem! 

Polska Noc Kabaretowa

Widowisko rozrywkowe - świętowanie niepodległości Polski na wesoło! 23 lutego w Atlas Arenie wystąpi czołówka polskiego kabaretu. Autorem Nocy Kabaretowej jest Robert Górski. 

Podczas Nocy wystąpią: 

  • Kabaret Moralnego Niepokoju
  • Marcin Daniec - jeden z najsłynniejszych polskich satyryków
  • Ireneusz Krosny specjalizujący się  w pantonimie komicznej 
  • Kabaret Skeczów Męczących 
  • Kabaret Nowaki

Musical Metro

Dwa dni po wieczorze kabaretowym na deskach łódzkiej hali wystąpią artyści teatru Buffo z musicalem "Metro" - najpopularniejszym musicalem w Polsce. Do tej pory musical ten obejrzało 2 mln widzów! W spektaklu wyreżyserowanym przez Janusza Józefowicza zagrają m.in. Natasza Urbańska, Artur Chamski czy Mariusz Czajka. "Metro" wspomagane jest muzycznie przez Janusza Stokłosę oraz zespoły tancerzy. 

 

KSW 42

W marcu do Łodzi po pięciu latach przerwy wraca GALA KS! Podczas gali będziemy mogli obejrzeć trzy walki mistrzowskie. 

Organizatorzy zrobią wszystko, aby widzowie nie zapomnieli tego wieczoru - to będzie wielki powrót KSW do Łodzi. Podczas gali do klatki wejdą  Mamed Khalidov, Ariane Lipski, Mateusz Gamrot i Tomasz Narkun a także Michał Materna - były mistrz świata kategorii średniej KSW.
Podczas walki wieczoru wystąpią - Mamed Khalidov oraz Tomasz Narkun 

Gala KSW w Atlas Arenie
Pierwszy raz odbywa się w roku 2010, kiedy to Mariusz Pudzianowski pokonał Erica „Butterbeana” Escha.
Ostatni raz KSW w Łodzi odbyło się w roku 2013, a na deskach Atlas Areny walczyli Karol Bedorf i Paweł Nastula 
Teraz po kilkuletniej przerwie będziemy mieć przyjemność gościć KSW ponownie.

The Kelly Familly

Jedna z najsłynniejszych rodzin świata ogłosiła niedawno swój powrót na scenę! Już 7 kwietnia będziemy mogli ich zobaczyć i usłyszeć na scenie łódzkiej Atlas Areny. Podczas koncertu usłyszymy największe hity zespołu - "An Angel", "I can't help myself", "Santa Maria".

30 Second to Mars

18 kwietnia w Łodzi zagra Thirty Seconds to Mars w ramach europejskiej trasy koncertowej 2018. Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic sprzedali ponad 15 mln albumów na całym świecie. Nowa płyte zespołu "A Day in the Life of America" ukaże się w 2018 roku. 
Szczegóły dotyczące supportu oraz koncertu zostaną ogłoszone w dacie późniejszej. 

Andre Rieu 

25 maja do centrum Polski wróci holenderski skrzypek - Andre Rieu "Król Walca". 
Koncerty Rieu to zawsze doskonała rozrywka na najwyższym poziomie - romantyczne i emocjonalne melodie, niespodzianki i dobry humor. Po spotkaniu z Andre Rieu wszyscy wracają zadowoleni! 

Serdecznie zapraszamy Was do Łodzi na eventy organizowane w hali Atlas Arena! Nasze apartamenty zlokalizowne są kilka minut o Atlas Areny, przy ul. Kopernika 65.

Do zobaczenia w Łodzi!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij