Jesienne wydarzenia w hali EXPO Łódź

Pozostałe wydarzenia:

Wybierasz się na event do hali EXPO? A może szukasz pomysłu na spędzenie weekendu w Łodzi?

Hala Expo to jedna z największych przestrzeni eventowych w Łodzi. W miejscu tym organizowane są największe i najciekawsze wydarzenia z wielu dziedzin. Są to m.in. Targi Ślubne, Targi Turystyczne, Targi Rzeczy Dawnych, Targi Sportowe, Targi Gastronomiczne. 

Listopadowe wydarzenia w EXPO ŁÓDŹ

W listopadzie w halach EXPO odbędą się m.in.: 

  • TATOO FESTIVAL 03-04.11.18

Czyli największy festiwal tatuażu i muzyki w Polsce. Światowej klasy tatuatorzy i mnóstwo inspiracji czeka na Was w pierwszy weekend listopada w Łodzi

  • Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 09-11.11.18

Podczas Boatshow można podziwiać ponad 100 jachtów żaglowych i motorowych. W kręgach branżowych Targi Żeglarstwa to najbardziej profesjonalne spotkania firm przemysłu jachtowego. Na targach goszczą znani żeglarze, konstruktorzy jachtów, a także właściciele marin. 

  • Targi Mikołajek 16-18.11.18

Świąteczne targi w hali EXPO! Na tegorocznych targach będzie można znaleźć propozycję pomysłów bożonarodzeniowyc, m.in.: biżuterię, dekoracje i ozdoby, kosmetyki, tekstylia, zabawki i galanterię. 

  • Salon Ciekawej Książki 16-18.11.18

Podczas tego samego weekendu w przestrzeniach hal EXPO odbędzie się święto książki! To wyjątkowe wydarzenie dedykowane nie tylko branży księgarsko-wydawniczej. Oprócz ekspozycji wydawniczej Salon Ciekawej Książki słynie z warsztatów, paneli i spotkań z autorami! 

  • Targi Ślubne 18.11.18

Wydarzenie dedykowane narzeczonym, konsultantom ślubnym, a także organizatorom przyjęć i opraw ślubnych! Na targach każdego roku prezentowane są najnowsze kolekcje mody ślubnej, zaproszenia, dekoracje, lokale weselne i wiele innych firm zajmujących się organizacją wesel! 

  • Giełda Rzeczy Dawnych i Osobliwości 

Lubisz odwiedzać antykwariaty? Ciekawią Cię przedmioty z historią? Targi Rzeczy Dawnych są dla Ciebie! To wyjątkowa okazja do kupna lub obejrzenie ciekawych przedmiotów "z datą"! 

Nocleg blisko hali EXPO w Łodzi

Któreś w wymienionych wydarzeń wyjątkowo Cię zaciekawiło? A może masz już bilet na jakieś targi? Chcesz spokojnie spędzić czas w hali Expo i nie spieszyć się do domu? Zarezerwuj nocleg w naszych komfortowych apartamentach - znajdujemy się kilkanaście minut od łódzkiej hali EXPO. Zobacz nasze propozycje i wybierz się do Łodzi! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij