JEAN-MICHEL JARRE W ATLAS ARENIE

Pozostałe wydarzenia:

Jean-Michel powraca na scenę i już 5 listopada w ramach trasy koncertowej "Electronica" wystąpi w Atlas Arenie!

Znany z fantastycznych efektów wizualnych powstających przy użyciu nowoczesnych technologii Jean-Michel powraca ze swoim show po 6 latach przerwy. Trasa obejmuje największe miasta na świecie - m.in. Londyn, Paryż, Łódź. 

Ojciech Chrzestny Muzyki Elektronicznej po 6 latach wraca na scenę! Z końcem roku 2016 w ramach trasy "Electronica" wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Trasa ta rozpocznie się po majowej premierze albumu Electronica Vol. 2: The Heart of Noise. 

W czasie tego muzycznego wydarzenia zapraszamy Państwa do Apartamentów w ŁodziGwarantujemy komfortowe, luksusowe apartamenty, jedynie 10 minut spacerem od Atlas Areny, gdzie będzię się odbywał show JEAN-MICHEL JARRE.

Jeśli wybierają się Państwo do Łodzi na koncert w ramach trasy “ELECTRONICA”, będzie miło nam Państwa Gościć w naszych Apartamentach w Łodzi - zapewnimy Państwu komfortowy nocleg w dużych apartamentach dla 6 osób, smaczne śniadanie i miłą atmosferę!

City Lodz Residence to gwarancja wysokiej jakości.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij