Jarmark Bożonarodzeniowy na ulicy Piotrkowskiej!

Pozostałe wydarzenia:

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! W Łodzi czuć już magię Świąt za sprawą dekoracji miasta oraz Jarmarku Bożonarodzeniowego na ulicy Piotrkowskiej! 

Podczas pobytu w naszym mieście zachęcamy Was, drodzy Goście, do spacerów świąteczną ulicą Piotrkowską. 

Na odcinku pomiędzy Nawrot a Tuwima podczas spacerów łódzką Pietryną znajduje się Jarmark Bożonarodzeniowy. 45 straganów oraz wioska św. Mikołaja to stałe elementy świąteczne ulicy Piotrkowskiej. Na straganach znajdziecie Państwo regionalne wyroby, produkty tradycyjne, wyroby cukiernicze, zdrową żywność, świąteczne dekoracje i ozdoby. Na Jarmarku znajduje się także gastronomiczny anielski młyn oraz beczka z grzanym winem. Stoiska czynne są codziennie, w tygodniu od godz. 12 do 20, w weekendy do 21. Jarmark potrwa do 23 grudnia. 

Na ulicy Piotrkowskiej przewidziane są także atrakcje dodatkowe w postaci warsztatów, występów, koncertów, wspólnego kolędowania, spotkań ze świętym Mikołajem. Pełen program atrakcji znajdziecie Państwo poniżej. 

Podczas grudniowych pobytów w Łodzi serdecznie zapraszamy do naszych komfortowych apartamentów, które znajdują się kilka minut od ulicy Piotrkowskiej!

 

Jarmark Bożonarodzeniowy Łódź ulica Piotrkowska

Do zobaczenia w Łodzi!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij