Festiwal filmowy Polówka 2017 trwa w Łodzi!

Pozostałe wydarzenia:

To już kolejna edycja łódzkiego plenerowego festiwalu filmowego Polówka w Łodzi. Do 30 września w łódzkich parkach, muzeach i galeriach prezentowane będą filmy z 7 bloków tematycznych. Każda projekcja odbywa się o 21! 

7 bloków tematycznych i 8 pokazów filmów - codziennie o godz. 21 czeka na Was kino plenerowe. 

W poniedziałki Polówka zaprasza na teren elektrowni EC1, gdzie pokazy filmów odbędą się pod hasłem: NCKF PRZEDSTAWIA NIE(MOŻLIWE) PRZYSZŁOŚCI. We wtorki zaś kino plenerowe przenosi się do parku na Zdrowiu (filmy pod hasłem THE BEST OF) oraz na Nową Fabryczną, gdzie obejrzymy produkcje szwedzkie. W środy Polówka zaprasza do Parku Julianowskiego na wieczory pod hasłem ZWARIOWAĆ ZE SZCZĘŚCIA. Czwartki to ŁÓDZKA RIVIERA na dachu Centrum Handlowego Sukcesja. W piątki oglądamy filmy w ramach GIRL POWER na terenie EC1. W soboty kino przenosi się do Centralnego Muzeum Włókiennictwa, a projekcje te oznaczone są hasłem PRET'A PORTER. W niedzielę natomiast pokazy filmowe odbywają się w Parku Podolskim, a oglądamy wtedy DOBRE KINO POLSKIE.

Aurora Residence Łódź serdecznie poleca Gościom plenerowe pokazy festiwalu Polówka! 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij