CESAR MILLAN Z NOWYM SHOW NA ŻYWO

Pozostałe wydarzenia:

“ONCE UPON A DOG TOUR 2017”

Po niesamowitym sukcesie światowej trasy Cesar Millan - międzynarodowa gwiazda Nat Geo rozpoczyna nową trasę po Europie!

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników psów na ogromne wydarzenie jakie odbędzie się w Atlas Arenie. Czegoś takiekiego jeszcze nie było.

 

 

Po dwóch dekadach tresowania psów i zmieniania życia ich opiekunów na całym świecie psi treser Cesar Millan przyjeżdża z bardzo ekscytującą i emocjonującą trasą Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour 2017 do Europy.   

Cesar Millan wystąpi 18 razy w 17 miastach w 11 różnych krajach, zabierając widzów w edukacyjną przygodę przez wszystkie etapy życia psa… Cesar Millan LIVE Once Upon a Dog Tour pozwoli zrozumieć zachowania psów, będzie pełne nagrań wideo oraz prywatnych wspomnień tresera. To idealna rozrywka dla wszystkich członków rodziny w każdym wieku!.

Zaparszamy wszytski serdecznie do Łodzi na spotkanie z Cesar Millan, a potem na nocleg do naszych wygodnych, dużych i komfortowych apartamentów na ulicy Kopernika 65.

U nas mile widzane są również zwierzaki

www.citylodzresidence-lodz.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij