BRYAN ADAMS W ATLAS ARENA

Pozostałe wydarzenia:

Materiał z 13 albumu studyjny Bryana Adamsa GET UP będzie można usłyszeć na żywo już 6 października w łódzkiej Atlas Arenie! 

Bryan Adams - artysta z wieloma platynowymi albumami na koncie wydał swój 13 album studyjny GET UP wyprodukowany przez sławnego lidera zespołu ELO Jeffa Lynne oraz współtworzony z wieloletnim współpracownikiem Adamsa Jimem Vallancem. Album zawiera dziewięć nowych piosenek oraz cztery akustyczne wykonania.

 

Artysta odwiedzi Polskę i Łódź w ramach trasy koncertowej GET UP. Adams sprzedał 65 milionów płyt, koncertował na 6 kontynentach, zdobywał 1 miejsce w ponad 40 krajach na świecie. Został odznaczony Orderem Kanady. Był także kilkukrotnie nominowany do Oskara, Złotych Globów oraz Grammy. Posiada także gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. 

Z okazji tego koncertu zapraszamy do naszych apartamentów, które położone są 10 minut od Atlas Areny. Proponujemy Państwu komfortowe apartamenty w Łodzi, w których o poranku po koncercie powitamy Państwa pysznym śniadaniem!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij