593. urodziny Łodzi!

Pozostałe wydarzenia:

Lot balonem, tor kartingowy w centrum miasta, plenerowe spektakle teatralne, jarmark włoski, pokazy tańca, zabytkowe samochody i motocykle - te i wiele innych atrakcji czeka w następny weekend na 593. urodzinach Łodzi! 

Ulica Piotrkowska w dniach 29-31 lipca zmieni się w pasaż przepełniony atrakcjami i niespodziankami, zawodami i konkursami! 

Miasto Łódź świętuje swoje 593 urodziny! Będąc w tym czasie w Łodzi można skorzystać z wielu ciekawych atrakcji niedostępnych na codzień! Szczególną atrakcją są loty balonem dla rodzin i grup z dwóch lokalizacji - Placu Dąbrowskiego oraz okolic Atlas Areny oraz tor kartingowy w centrum miasta! Zwieńczeniem atrakcji będą wieczorne koncerty, a na scenie będzie można zobaczyć m.in. Lady Pank!

Zapraszamy serdecznie do świętowania razem z nami! Po całodniowych atrakcjach oferujemy komfortowe, luksukowe apartamenty w centrum Łodzi dla dwóch czy kilku osób!

City Lodz Residence to gwarancja wysokiej jakości.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij