SUPERCROSS W ATLAS ARENIE

Remaining events:

Supercross – King of Poland w Łodzi!

Pierwsze historyczne zawody sportów motorowych rozegrane zostaną 15 października w łódzkiej Atlas Arenie! W tym formacie zawodów swój udział zapowiedzieli zawodnicy z całej Europy, USA i Australii. A tor zostanie przygotowany przez Freddy'ego Verherstraetena!

Supercross to niezwykle popularny sport, bijący rekordy popularności w USA. Od lat także w Europie organizuje się wielkie wydarzenia tego formatu, na których można zobaczyć największe nazwiska tej dyscypliny. Najpopularniejści to SX Paris Bercy i SX Dortmund. Supercross w Dortmundzie ma już swoją trzydziestotrzyletnią tradycję, natomiast paryska edycja wyścigów crossowych jest o rok starsza.

W Polsce historia Supercrossu w Polsce właśnie się tworzy! Organizatorem Supercross King of The Poland jest  agencja Sportainment, która niejednokrotnie pokazała polskim kibicom motosport w najlepszej odsłonie! Tor zaprojektowany przez Freddy’ego Verherstraetena, który jest asem w tej dziedzinie i tworzył tory na całym świecie, dostarczy wielu emocji zawodnikom, ale przede wszystkim widzom. Dewizą Freddy'ego jest hasło: „ma być bezpiecznie, ale show musi być spektakularne”. 

Zainteresowanie zawodników z zagranicy uczestnictwem w Supercoss King of Poland jest ogromne, walka o zwycięstwo będzie niezwykle zacięta! Poza głównymi yścigami rozegrane zostaną także klasy tylko dla polskich zawodników.

Dodatkowo, dla widzów szykowana jest niespodzianka!

Wszystkich fanów motocyklowych atrakcji w czasie zawodów zapraszamy do naszych komfortowych  apartamentów w Łodzi, które znajdują się jedynie 10 minut od hali Atlas Arena! U nas po adrenalinie spowodowanej występami motocyklowymi znajdziesz najlepsze noclegi w Łodzi! A poranek ze smacznym śniadaniem da Ci energię na kolejny dzień!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close