Night of the Proms

Remaining events:

Juź 25.03.2017 z ogromną przyjemnością serdecznie zapraszamy na Night of the Proms do Atlas Areny, która mieści się 10 minut dogi od naszych apartamentów. Wydarzenie godne poświęcenia uwagi. Zapraszamy do świetnej zabawy.

Jest to cykl wyjątkowych koncertów, który od ponad 30 lat cieszy się olbrzymią popularnością w Europie, po raz czwarty zawita do naszego kraju. Nadchodząca edycja odbędzie się 25 marca 2017 roku w Łodzi. Gwiazdami tego wyjątkowego muzycznego show będą między innymi: grupa UB40, Anastacia, Ronan Keating i Margaret. Night of the Proms to jedna z najważniejszych halowych imprez muzycznych na świecie. Główną ideą tego przedsięwzięcia jest unikatowe połączenie muzyki klasycznej z popularną muzyką rozrywkową w wykonaniu największych gwiazd. To interaktywna zabawa z publicznością, podczas której nowy wymiar przebojom muzyki pop nadaje kilkudziesięcioosobowa orkiestra symfoniczna oraz chór. Night of the Proms od wielu lat regularnie odbywa się m.in. w Holandii, Niemczech, Danii, Francji i USA.

UB40brytyjski zespół muzyczny grający muzykę reggae. - nazwa zespołu pochodzi od oznaczenia brytyjskiego formularza wydawanego osobom pobierającym zasiłek dla bezrobotnych (ang. Unemployment Benefit, Form 40)Członkowie zespołu tworzyli efektownie aranżowane piosenki, bazujące na wzorcu rytmicznym reggae (np. King, Food For Thought, My Way Of Thinking, The Earth Dies Screaming, Don't Slow Down, One In Ten), nagrywał też własne wersje znanych przebojów (m.in. I Think It's Going To Rain Today R. Newmana, Red Red Wine Neila Diamonda, Please Don't Make Me Cry W. Tuckera, Many Rivers To Cross Jimmy'ego Cliffa, Can't Help Falling In Love Elvisa Presleya i I'll Be Your Baby Tonight Boba Dylana). Muzycy UB40 współpracowali m.in z Robertem Palmerem, Pato Bantonem, Bittym McLeanem, Chrissie Hynde, Madness, Hunterz.W 2008 wokalista Ali Campbell opuścił grupę i postanowił skoncentrować się na swojej karierze solowej.

Anastacia Newkirk - wokalistka urodzona w Nowym Jorku, a wychowana w Chicago - mierząca zaledwie 161 cm osóbka, posiadająca głos, który oczarował fanów na całym świecie. Artystka jest wszechstronnie utalentowana: pisze teksty, komponuje piosenki, zajmuje się ich produkcją w studio, a do tego świetnie tańczy.Anastacia karierę rozpoczynała jako tancerka w programie "Club MTV" i licznych wideoklipach. Później na chwilę odeszła od show-biznesu i pracowała jako recepcjonistka w salonie fryzjerskim w Los Angeles. Szansę, na którą tak czekała, otrzymała w programie MTV "The Cut". Podczas krótkiego występu została zauważona przez właściwych ludzi - tak doszło do podpisania kontraktu z Epic Records.
 
Ronan Patrick John Keating czyli Ronan Keating urodził się w Dublinie, 3 marca 1977 roku. Jest wokalistą, kompozytorem, byłym frontmanem popularnego boysbandu Boyzone. Wraz z grupą ma na koncie 16 topowych singli, z których 6 znalazło się na szycie list przybojów, 4 albumy numer jeden (sprzedane w ponad 12 mln egzemplarzy), dziesiątki wyprzedanych tras po Wielkiej Brytanii i miliony fanów.W czasie ponad dziewięciu lat obecności w show-biznesie Ronan Keating może pochwalić się między innymi występem w duecie z Eltonem Johnem w Madison Square Garden, internetowym wywiadem z Davidem Bowie, prowadzeniem najróżniejszych imprez - począwszy od Miss World, poprzez konkurs piosenki Eurowizji, a na rozdaniu nagród MTV zakończywszy, autobiografią oraz mnóstwem nagród i wyróżnień. Warto też wspomnieć, że artysta jest współmenadżerem popowej sensacji Westlife, którą doprowadził na szczyt list przebojów.
 
Margaret - Jej życie od zawsze kręciło się wokół muzyki. Potrafiła godzinami wsłuchiwać się w utwory szerokiego spektrum artystów począwszy od O.N.A. aż po mistrza klasyki – Mozarta. W szkole muzycznej oprócz śpiewania uczyła się także gry na saksofonie. Gdy dorosłe życie postawiło ją przed koniecznością wyboru – zdecydowała poświęcić swój czas pracy nad wokalem. I trafiła w dziesiątkę.Margaret urodziła się 30.06.1991 w Stargardzie Szczecińskim. W pogoni za muzycznymi marzeniami jeździła po Polsce i brała udział w rozmaitych festiwalach dla młodych zdolnych gdzie prezentowała swoje kompozycje szerszej publiczności. Szkoliła swój głoś w Ińsku potem w Szczecinie. W tym czasie zjeździła całą Polskę biorąc udział w wielu festiwalach. W liceum miała swój zespół, dla którego komponowała pierwsze piosenki. Później los spowodował, że trafiła do Warszawy.Dojrzała artystycznie, zdobywała muzyczne doświadczenie, uświadomiła sobie, że sam dźwięk i mnóstwo ozdobników nie znaczą totalnie nic. Zaczęła myśleć bardziej o tekstach i emocjach, które niesie muzyka. Rozpoczęła także kreowanie siebie. Stylizacje, moda, własny blog to, po śpiewaniu, jej druga największa pasja.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close