Light Move Festival 2017 w Łodzi!

Remaining events:

Siódma edycja Festiwalu Światła w Łodzi odbędzie się nieco wcześniej - w 2017 roku zapraszamy do Łodzi w dniach 29.09-1.10. Edycja ta będzie najbardziej rozbudowaną edycją dotychczasowych festiwali. Na ulicy Piotrkowskiej zostanie podświetlonych 55 kamienic, ale to nie wszystko! 

Na trasie Festiwalu Światła znajdzie się mnóstwo wielkoformatowych instalacji, projekcji świetlnych i animacji. W programie znajdą się takie budynki jak: Cerkiew Aleksandra Newskiego, gdzie pokazane zostanie widowisko świetlne "Zawiłości", kościół Zesłania Ducha Św., siedziba Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego na Placu Wolności oraz Łódzki Dom Kultury. 

Hasłem tegorocznej edycji jest "No limits - szlakiem awangardy". Zaproszeni przez organizatorów twórcy mają przybliżek dorobek awangardowych artystów, takich jak: Władysław Strzemiński czy Salvador Dali. 

Oprócz ulicy Piotrkowskiej i wskazanych powyżej miejsc Festiwal obejmuje swoim zasięgiem również: Pasaż Schillera, Park im. Sienkiewicza, Park Staromiejski. 

Mapa Festiwalu prezentuje się następująco: 

Zapraszamy do Łodzi na Festiwal Światła!

Podczas Festiwalu Światła zapraszamy do naszych komfortowych apartamentów, oddalonych od centrum Festiwalu kilkanaście minut spacerem. 

Do zobaczenia w Aurora Residence!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close