Disney On Ice w Atlas Arenie!

Remaining events:

Już 22-23 Listopada 2016 świętuj z nami i swoimi pociechami stulecie w widowisku Disney on Ice - 100 lat Magii Disney'a! Przenieś się w świat Myszki Miki, Minnie, Donalda, Goofy'ego, Daisy, Kopciuszka, Roszponki, Arielki, Śnieżki! Obejrzyj niezwykły spektakl łyżwiarzy w magicznej choreografii i oprawie muzycznej z hitami Disneya oraz animowany film Kraina Lodu!

Zapraszamy do Łodzi na wspaniałe wydarzenie Disney on Ice - 100 lat Magii Disney'a! To niesamowite przedstawienie prowadzone zostanie przez Myszkę Miki, która otworzy paradę ponad 50 ulubionych postaci. Na jednej scenie z tafli lodu pojawią się wszyscy bohaterowie Disneya! Widowisko Disney on Ice będzie niezapomnianą przygodą dla całej rodziny!

W tak wyjątkowym dniu oferujemy Państwu komfortowe apartamenty, 10 minut od Atlas Areny. Przeznaczone dla rodzin z dziećmiCity Lodz Residence to przestronne, wygodne Apartamenty w Łodzi w pełni wyposażone. Zapraszamy na Disney on Ice do Atlas Areny i na nocleg w Łodzi w naszych dużych apartamentach blisko Atlas Areny.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close